Masáž pro bolavá záda a klouby
Masáž pro bolavá záda a klouby

Nenechte svá záda či klouby trpět

Mnoho lidí je dnes díky své práci unaveno nejen psychicky, ale také fyzicky. Stres, každodenní shon a problémy. To vše se projevuje na našem zdraví.
 
Spokojený člověk znamená zdraví člověk, a proto je nutné o své zdraví preventivně dbát. Masáž pro bolavá záda a klouby je vhodná nejen pro lidi, kteří mají náročnou fyzickou práci, ale také i pro zaměstnance, kteří každý den sedí v kanceláři. I tímto způsobem jsou záda velmi namáhaná a mělo by se jim dopřát odpočinku.
 
Při této masáži na Vás čeká kompletní pohybová analýzy, kde odborník přesně definuje současné problémy. Tato pohybová analýza se následně zpracuje díky počítačovému systému. Dostanete tak přehled o stavu všech Vašich kloubů a svalů. Po této analýze na Vás bude čekat návrh lna léčbu a příjemná, uvolňující masáž. Nenechte své tělo a zdraví trpět. Dopřejte mu péči, kterou si opravdu zaslouží.
bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
náročné fyzicky
15%
náročné psychicky
2%
pro seniory
100%
pro ženy
100%
pro muže
100%
pro dospělé
100%
adrenalin
17%
zkušenosti
66%
relaxace
63%
pro páry
70%

Rouzi
náročné psychicky 0%
pro seniory 100%
pro ženy 100%
pro muže 100%
pro dospělé 100%
náročné fyzicky 12%

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.