Drbání
Drbání

Drbání jako očista těla i mysli

Drbání je jednou z nejoblíbenějších masáží na světě. Je to jednoduché, nic zvláštního k tomu nepotřebujete, udělá radost a přivodí uvolní, jako ostatní masáže. I při drbání se dá dojít k absolutnímu uvolnění, kdy se budete cítit jako v ráji a naprosto si odpočinete a uvolníte.
 
Drbání je považováno za duševní očisty, která je vhodná opravdu pro všechny zájemce. Po příchodu do salonu na Vás již bude čekat masérka, která bude mít připravené speciální drbátko, které je vhodné právě na tuto masáž. Díky těmto drbátkům dokážete skutečně vypnout Vaši mysli a na nic nemyslet. Drbání napomáhá také k stimulaci nerovových zakončení a pocit, který budete mít, se rozproudí celým Vaším tělem. Zapomenete na veškeré starosti a povinnosti všedních dnů a budete se oddávat naprosté slasti a uvolnění. Nechte se hýčkat od pravých profesionálů.
 
bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
pro dospělé
100%
pro děti
51%
pro muže
100%
pro ženy
100%
pro seniory
100%
zábavnost
69%
nadšení
69%
radost
72%
relaxace
100%
zkušenosti
72%
mrazení
72%
vzrušení
75%

Irma Kloudová
pro seniory 100%
pro ženy 100%
pro muže 100%
pro děti 50%
pro dospělé 100%

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.